Радио Милева
Вистинско лудило...

Голотија покриена со кристали: Карлеуша никогаш пожешка! (Фото+ Видео 18+)

Голотија покриена со кристали: Карлеуша никогаш пожешка! (Фото+ Видео 18+)

Српската Поп-фолк ѕвезда Јелена Карлеуша настапила облечена во тесен комплет со кристали.

Јелена на сцената застана во танга и градник покриена со кристали, но тоа не беше доволно да ги сокрие нејзините силиконски гради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Додека таа танцуваше, се вртеше и се вртеше, градникот на Јелена се поместуваше и речиси откри „што сè што не треба“, а вистинското лудило продолжи кога таа се сврте и почна да се врти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/karleusastar

Останати вести од Радио Милева