Радио Милева
Задруга 4

Голите гради на старлетата од Бујановац: Снимката од првата брачна ноќ во хотелот на Јањуш и Александра, ја разоткри целата нејзина интима (ФОТО+ВИДЕО)

Голите гради на старлетата од Бујановац: Снимката од првата брачна ноќ во хотелот на Јањуш и Александра, ја разоткри целата нејзина интима (ФОТО+ВИДЕО)

Марко Јањшевиќ Јањуш „се ожени“ со Александра Николиќ, и тоа по ќотекот што го доби од Маја Маринковиќ, а и таа од него.

По свршувачката време беше за првата брачна ноќ.

По Јањуш и Александра дојде црна лимузина и ги однесе во хотелот. Таму се опуштија со пијалак и мезе, разговараа во кревет, направија масажа…

Во еден момент Александра замина да се истушира и да ја облече еротската секси долна облека што ја доби за првата прачна ноќ…

Додека уште онака влажна излегуваше од под тушот во бањата, пешкирот и се отвоти па и излегоа  градите на Александра.

Потоа ги облече жар црвените гаќички и градник од тантела и во црвена ноќница отиде да му се придружи во еротските сништа на својот избраник.

Погледнете како изгледаше нејзиниот „аутфит“ за првата брачна ноќ:

Останати вести од Радио Милева