Радио Милева
Важно е да се биде во тренд

Голи задници на минусни температури: Познатите Србинки не му се плашат на студот (фото)

Голи задници на минусни температури: Познатите Србинки не му се плашат на студот (фото)
фото:инсатграм принтскрин

Се чини дека трендот на разголување на снегот стана сè попопуларен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Иако лани се соблекоја пејачката Теодора Џехверовиќ и блогерката Зорана Јовановиќ, познатите Србинки го продолжија трендот и оваа година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Пејачката Сандра- Африка, исто така беше една од оние кои ги истакнаа своите облини и сите ја забележаа нејзината бујна задница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Костимот за капење едвај ги покри интимните делови на пејачката, па се чини дека таа се потруди да изгледа што попривлечно.

Последна во серијата е поранешната водителка и инфлуенсерка Хана Хаџиавадагиќ, која не се двоумеше да дефилира на снегот неколку степени под нулата, полугола.

– После фотографијата од 8.1.2020. време е повторно да се фотографираме голи задници во снегот и да го победиме студот. Тие велат дека има волци во шумата, а јас сум повторно најубава – напиша Хана.

Останати вести од Радио Милева