Радио Милева
сурова искреност

„Големината не е важна“ – Гоца Тржан проговори за нејзината интимност, па шокираше многумина: „Имав се*с на разни места!“ (фото) 

„Големината не е важна“ – Гоца Тржан проговори за нејзината интимност, па шокираше многумина: „Имав се*с на разни места!“ (фото) 

Гоца Тржан отворено зборуваше за приватниот живот и интимните односи во спалната, но и на други места!

Пејачката Гоца Тржан е позната по тоа што откако се појави на сцената нема влакна на јазикот, а и после толку време остана доследна на својот карактер и ставови, па е една од оние пејачки кои јавно зборуваат за табу темите и за нејзиниот приватен живот. Пејачката овој пат влезе во подлабока интимност и проговори за своето интимно искуство во текот на животот и изненади многумина со нејзината отвореност и сурова искреност.

“Големината не е важна, важно е дали партнерот знае што прави. Кога бев помала експериментирав, имав секс на различни места, но најрелаксирана сум во спалната соба. Секако, гледам дека луѓето сѐ уште се згрозени кога некој отворено зборува за секс, но мислам дека тоа е важна тема за сите нас како општество. Родителите треба да разговараат со децата за се*с за подоцна да не излезат работи кои се многу потешки за поднесување“, рече Гоца Тржан.

„Прво мислам на абортуси и слично. Децата ни се необразовани, па не е ни чудо каква е статистиката. На крајот на краиштата, нема ништо лошо во чекањето. Врската е најдобра во подоцнежните години, за мене е најдобро после четириесет.Некако, жените тогаш знаат што сакаат најдобро и не се согласуваат на се и сешто –  додала пејачката која одлично изгледа во петтата деценија.

 

Фото: Принтскрин/Лепа и Сречна/ Инстагарам/Гоца Тржан

Останати вести од Радио Милева