Радио Милева
го искрши прозорецот

Големата расправија со Цар во „Задруга 6“- Маја Маринковиќ доживеа нервен слом (видео)

Големата расправија со Цар во „Задруга 6“- Маја Маринковиќ доживеа нервен слом (видео)

Учесничката во реалното шоу, Маја Маринковиќ доживеа нервен слом  по расправија со Цар. Имено, Маринковиќ уште во рани зори направи драма и со сета сила удри главата и го искрши прозорецот.

Во тој момент дотрча и Цар како и обезбедувањето и се обидоа на секој начин да ја задржат. Маја цело време врескала и се фрлала на подот, а задругарите биле шокирани од глетката.

– Оставете ме сите на мира – цело време врескаше Маја.

Фото: Принтскрин/Задруга

Останати вести од Радио Милева