Радио Милева
Адутите на старлетата

Голема задница и набрекнати брадавици: Ким Кардашијан влажна и гола повторно го покажа најдоброто на себе!

Голема задница и набрекнати брадавици: Ким Кардашијан влажна и гола повторно го покажа најдоброто на себе!

Ким Кардашијан накратко одмараше од родителските  одговорности опуштајќи се на плажата за да сними еден моден едиторијал. Снимањето се одвиваше на плажата во Малибу, а Ким повторно покажа сè.

Најпознатата риалири ѕвезда носеше сосема проѕирен фустан под кој нејзините голи гради беа јасно видливи … Вклучувајќи ги и набрекнатите брадавици.

А кога таа се сврте, мажите исто толку уживаа во нејзиниот веќе препознатлив огромен задник! Ким постојано шеташе боса по песокот со мокра коса … Засега сè уште е непознато за каков вид на снимка се работи?

Инаку, најпознатата од семејството Кардашијан  неодамна стана мајка по трет пат, а ќерката која се вика Чикаго, на свет ја донесе  сурогат мајка.

Затоа Ким можеше слободно да се шета гола по песокот пред камерите, а единственото нешто што ја чуваше целосно  да не е изложено на столбот на срамот е  белото парче ткаенината со која таа се прекриваше во паузите од снимањето.

Останати вести од Радио Милева