Радио Милева
секси моторџика

Гола во седло: Кога Милица со разголена задница моторот ќе го јавне, пожешка е и од летно пладне! (ФОТО)

Гола во седло: Кога Милица со разголена задница моторот ќе го јавне, пожешка е и од летно пладне!   (ФОТО)

Поранешната српска кошаркарка  и ријалити ѕвезда Милица Дабовиќ објави секси фотографија на која позира на мотор во бикини. Погледот на нејзината спортски обликувана задница со која Милица остави многумина без здив се најде во фокусот на вниманието и машките коментари.

Имено, русокосата позираше „гола во седло“, јавната на мотор во минијатурни танга бикини свртени со грбот кон камерата, а во преден план е нејзината извајана позадина.

Танга бикините и оставија простор на фантазијата, а некогашната кошаркарка  потврди дека се’ уште е марка која има со што да се пофали и да им го заврти умот на многумина припадници на посилниот пол, што всушност и го направи, откако својата секси фотографија ја сподели на социјалните мрежи.

„Ауууу… ќе биде тешко, зашто летото туку што стана пожешко“ – е еден од најоригиналните коментари за жешката разголена задница на атрактивната Милица, која кога вака разголена моторот ќе го јавне, пожешка е и од летно пладне!

Фото: Инстаграм принтскрин/stefanovamama13

Останати вести од Радио Милева