Радио Милева
празничен секси аутфит

Гола само по танга: Маја Маринковиќ на ТВ гледачите на реалното шоу „Задруга“ им ја разубави новогодишната ноќ (ВИДЕО 18+)

Гола само по танга: Маја Маринковиќ на ТВ гледачите на реалното шоу „Задруга“ им ја разубави новогодишната ноќ (ВИДЕО 18+)

Ријалити ѕвездата Маја Маринковиќ цела вечер размислуваше што да облече за новогодишната прослава во празничното издание на реалното шоу „Задруга 5“.

Таа се одлучи за црн долг фустан од провидна тантела, со гол грб и долг шлиц одзади.

Пробувајќи го аутфитот, Маја толку многу се опушти што сосема заборави на камерите или пак намерно „пет пари“ не давајќи дека ја снимаат па се соблече гола, само по црна танга и го покажа својот раскошен задник и новите гиганстки силиконски гради.

Снимката на која Маја очигледно премногу се опушти осамна на Твитер, а вие можете да ја погледнете во продолжение:

Останати вести од Радио Милева