Радио Милева
ново издание

Голотија украсена со злато: На Јелена Карлеуша не и треба облека во лето (фото)

Голотија украсена со злато: На Јелена Карлеуша не и треба облека во лето (фото)

Поп – фолк ѕвездата Јелена Карлеуша  секојдневно поставува жешки селфиња кои ги поместуваат границите.

Пејачката ги изненади своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со нови провокативни фотографии.

Карлеуша реши да ја искористи грмушката од дворот како декор за новото издание, а нејзината комбинација на облека откри повеќе отколку што ги покриваше интимните делови од телото.

Русокосата бомба беше облечена во златен костим, а симболите на доларот едвај и ги покриваа брадавиците на градите, а златната наметка со реси му даде посебен шарм на целото издание.

Оваа објава предизвика масовни позитивни реакции : „Златна бомба во лисјата!“„ Жена змеј! “„Првата дама на Инстаграм!“  „Толку си моќна, жено!“  „Златна Ева мами на грев“ – се само дел од коментарите за пејачката.

Јелена ја доведе својата линија до совршенство, па покрај градите и задникот, многумина ја забележаа и нејзината тенка половина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/karleusastar

Останати вести од Радио Милева