Радио Милева
провоцира

Гола и мокра: Осамна фотографија од Кија Коцкар на која позира под туш (фото)

Гола и мокра: Осамна фотографија од Кија Коцкар на која позира под туш (фото)

Реалити учесничката и пејачката во обид,Кристина Кија Коцкар изненади со најновата фотографија на Инстаграм.

Имено, таа објави фотка на која позира гола додека се тушира, а ја и покажа својата тетоважа во делот под градите. Таа позираше гола и мокра, огромните гради ги покри со раце.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar)

Фотографијата за помалку од еден час собра над 12 000 лајкови.

фото: принтскрин/инстаграм/ѓорѓе буквиќ

Останати вести од Радио Милева