Радио Милева
рано посабајле...

Гога Секулиќ разголена доби утринско кафе во постела: Награда за прикажаното или стимул за она што допрва ќе следи? (ФОТО)

Гога Секулиќ разголена доби утринско кафе во постела: Награда за прикажаното или стимул за она што допрва ќе следи? (ФОТО)

Пејачката Гога Секулиќ успева да ги држи подненакво успешно и приватниот живот  и кариерата под контрола, а покрај тоа ужива да изгледа добро.

Пејачката сподели интимен момент од својот одмор со своите следбеници на социјалните мрежи, но она што го постираше на својот Инстаграм не е фотографија од плажа, туку директно од постелата на хотелската соба.

Секулиќ се разбуди, па штом  ги отвори очите, очигледно, првото утринско кафе го доби в кревет.

Емотивниот партнер на Гога, Урош Домановиќ, реши да ја израдува својата поубава половина уште во раните утрински часови, како знак на внимание со омилениот утрински пијалок

Разголената пејачка само по долна облека со филџанот црн напиток в рака, со бујните гради и дискретно изложено меѓуножје ја заскокотка имагинацијата на немирната машка фантазија, низ чии глави кружеше само дилема:

„Дали кафето за Гога е награда за прикажаното или стимул за она што допрва ќе следи… рано посабајле?

Останати вести од Радио Милева