Радио Милева
Кадар од меѓуножјето

Гоца Тржан покажа премногу: На пејачката и се видоа гаќичките среде емисија (фото)

Гоца Тржан покажа премногу: На пејачката и се видоа гаќичките среде емисија (фото)

Пејачката Гоца Тржан гостуваше кај Огњен Амиџиќ каде доживеа пех кој не го очекуваше. Во еден момент сакала да се намести, па очигледно заборавила дека носи здолниште.

Иако сите гледаа во нејзиниот стајлинг и се восхитуваа на комбинацијата, Гоца Тржан во одреден момент ги „почасти“ присутните со кадар од меѓуножјето.

Имено, Гоца во еден момент од емисијата го зеде микрофонот да отпее песна од групата „Тап 011“, а потоа на изненадување на многумина ги рашири нозете, а здолништето кое го носеше целосно се поткрена, па така долната облека и меѓуножјето.

Брзо ги покри интимните делови, но предоцна сите можеа да видат што се крие под здолништето на Гоца.

фото:Пинк принтскрин/Ало.рс

Останати вести од Радио Милева