Радио Милева
во ист стајлинг на недоговорено

Гоца Тржан и Драгана Катиќ во емисија се појавија во ист фустан – на која подобро и стои?

Гоца Тржан и Драгана Катиќ во емисија се појавија во ист фустан – на која подобро и стои?
фото: принтскрин/јутуб

Водителката Драгана Катиќ и пејачката Гоца Тржан во последната емисија на „Никогаш не е доцна“ се појавија во исти фустани.

Гоца беше дел од жирито, а во текот на емисијата истакна дека сакала да слуша талентирани луѓе и дека е драго што е дел од „Никогаш не е доцна“.

фото: принтскрин/јутуб

Но, она што посебно го привлече вниманието е што пејачката и водителката ненамерно се појавија во ист стајлинг.

фото: принтскрин/јутуб

Станува збор за црвен фустан со израз кај градите и алка околу вратот. На која подобро и стои?

Останати вести од Радио Милева