Радио Милева

Гоца Божиновска откри зошто Мирко Шијан си заминал среде прославата: „Ме изнервира“

Гоца Божиновска откри зошто Мирко Шијан си заминал среде прославата: „Ме изнервира“

Мирко Шијан и неговата избраничка Бојана Родиќ вчераа станаа родители на нивното прво дете, односно син за која го одбраа името Мирко Шијан.

Во нивниот дом вчера се славеше на големо и многу познати присуствува на прославата.

Во еден момент, дошло до кавга меѓу Гоца Божиновска и Мирко бидејќи наводно таа му забранила да слави во нивниот дом поради смртта на нејзината мајка, неговата баба.

„Мирко ме изнервира бидејќи сакаше моментално да започне забавата и да ме спречи во подготвувањето. Пристигнаа ова, пристигна она….Тој веднаш сакаше се“, вели Гоца за блиц.рс и откри зошто нејзиниот син не учествувал во подготвување на прославата.

„Замина да спие бидејќи славеше некаде до два часот. Ни храната не беше пристигната, а тој ми вели ќе носам да ги почестам новинарите, а јас му одогворив – носи“, вели Божиновска.

фото: ата имагес

Останати вести од Радио Милева