Радио Милева
Убава вест

Гоца Божиновска ќе стане баба по втор пат (фото)

Гоца Божиновска ќе стане баба по втор пат (фото)

Бојана и Мирко Шијан повторно ќе станат родители, а најубавата вест ја споделиле само со своите најблиски пријатели.

Убавата сестра на Богдана Ражнатовиќ и Наташа Родиќ,  Бојана која стана мајка пред помалку од една година повторно е бремена.

Синот на Гоца Божиновска е пресреќен што со својата избраничка ќе добие уште едно дете, а извор близок до парот за Телеграф.рс изјавил  дека пред само неколку дена дознале дека убавата Бојана повторно е бремена.

Фото:Принтскрин/Интаграм/bojana_rodic

Останати вести од Радио Милева