Радио Милева

Го запали интернетот: Линдзи Вон со ексремно жешки фотографии

Го запали интернетот: Линдзи Вон со ексремно жешки фотографии

Американската натпреварувачка во алпско скиање Линдзи Вонн, повторно со своето тело го запали интернетот.

Освојувачката на олимписко и светско злато, го покажа своето екстремно жешко тело на инстраграм.

Погледнете за што станува збор.

Останати вести од Радио Милева