Радио Милева
одраз во огледало

Го соблече градникот и заврте грб: Градите едвај и ѕиркаат во одразот од огледалото, ама затоа газето и доминира во прв план!

Го соблече градникот и заврте грб: Градите едвај и ѕиркаат во одразот од огледалото, ама затоа газето и доминира во прв план!

Емили Ратајковски, една од најпознатите и најгламурозни жени на светот, повторно израдува многу нејзини машки обожаватели. Имено, таа објави на Инстаграм  нова провокативна фотографија на која е речиси гола.

Емили позира топлес, но со свртена грбот, па градите едвај и ѕиркаат во одразот од огледалото.

Ама затоа нејзиното заоблено и стегнато газе доминира во прв план на фотрографијата, на општо задоволство на нејзините следбеници!

 

 

Останати вести од Радио Милева