Радио Милева
природно издание

Го покажа вистинското лице: Вака Јована Јеремиќ изгледа без грам шминка (фото)

Го покажа вистинското лице: Вака Јована Јеремиќ изгледа без грам шминка (фото)

Многу јавни личности на социјалните мрежи се претставуваат во најдобро светло.

Ретко кој од познатите има храброст да покаже како изгледа без грам шминка.

Меѓутоа, сега на една страница на социјалните мрежи се појави фотографија од водителката Јована Јеремиќ без употреба на филтери и без шминка.

„Убава е, има многу чисто лице“, „Секако е убава“, „Најубава“ се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

фото: принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева