Радио Милева

Го покажа вистинското лице: Сенидах вака изгледа без грам шминка (фото)

Го покажа вистинското лице: Сенидах вака изгледа без грам шминка (фото)
фото: Инстаграм

Сенидах своите фанови на социјалните мрежи често ги изненадува со фотографии од секојдневниот живот, а овој пат одлучи да се покаже во поразлично издание од вообичаено.

Имено, Сенидах уживаше во топлото време во бикини, а одлучи да направи „селфи“ и да го покаже лицето без грам шминка.

Фановите ја опсипаа со коментари, а повеќето од нив тврдат дека се воодушевени од нејзиното природно издание.

фото: Инстаграм

Како ви се допаѓа Сенидах без шминка?

 

Останати вести од Радио Милева