Радио Милева
без шминка

Го покажа вистинското лице: Милица Павловиќ во издание во какво не сме ја навикнати да ја гледаме (фото)

Го покажа вистинското лице: Милица Павловиќ во издание во какво не сме ја навикнати да ја гледаме (фото)

Милица Павловиќ важи за една од најатрактивните пејачки во регионот. Каде и да се појави таа знае да го привлече вниманието со своите впечатливи модни комбинации во кои ги истакнува облините.

Таа често добива позитивни коментари за нејзиниот изглед. Имено, Милица отсекогаш го негуваше својот природен изглед и една од ретки пејачки која нема ниту една естетска корекција.

Меѓутоа, овој пат пејачката на следбениците да им се покаже во потполно природно издание и во кусите фотографии на „Инстаграм“ објави фотографија на која нема ни грам шминка.

Таа играше на нејзина песна, а во крупен кадар беше нејзиното лице во природно издание.

Како ви се допаѓа во вакво издание?

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева