Радио Милева
блеска

Го покажа трудничкото стомаче: Прва фотографија од бремената девојка на Андрија Милошевиќ (фото)

Го покажа трудничкото стомаче: Прва фотографија од бремената девојка на Андрија Милошевиќ (фото)

Девојката на Андрија Милошевиќ, Александра Томиќ првпат се појави во јавност по вестите дека е бремена.

Имено, таа се појави на еден настан и позираше во црн фустан во кој го истакна трудничкото стомаче.

Александра и Андрија со нетпрение го очекуваат доаѓањето на бебето. Тие се уште не го открија полот на бебето.

-Многу сум среќен поради среќните вести. Ние тоа не го криеме. Ќе дојде време кога јавно ќе зборуваме за тоа. Голема е еуфоријата. Им благодарим на сите за честитките. Ќе има прилика за да разговараме, изјави тој неодамна за медиумите.

фото: Петар Ѓорѓевиќ

Останати вести од Радио Милева