Радио Милева
едвај чека да стане мајка

Го покажа голото трудничко стомаче: Вака изгледа Катарина Грујиќ во осмиот месец од бременоста (фото)

Го покажа голото трудничко стомаче: Вака изгледа Катарина Грујиќ во осмиот месец од бременоста (фото)

Пејачката Катарина Грујиќ е во осмиот месец бременоста и не го крие трудничкото стомаче.

Неодамна, пејачката на „Инстаграм“ го покажа стомачето и едвај чека да се оствари во улогата на мајка.

Катарина и нејзиниот сопруг Марко Гобељиќ веќе започнале да се подготвуваат за пристигнувањето на бебето.

Каќа и Марко се уловени како одат во продавница за детска облека, а сопругот на пејачката внимава на неа, не се разделува од сопругата и ги носи работите.

Пејачката во ова прилика била облечена во тренерки, боди и краток дуксер под градите.

Катарина и Марко едвај чекаат да пристигне нивната ќерка Катја.

фото: ата имагес/инстаграм/принтскрин/папарацо лов/пинк.рс

Останати вести од Радио Милева