Радио Милева
изгледа како „гром“

Глетка за чиста петка: Цеца се снимаше од „глава до пети“ во бикини на плажа: „Како девојче си“ (фото)

Глетка за чиста петка: Цеца се снимаше од „глава до пети“ во бикини на плажа: „Како девојче си“ (фото)

Глетка за чиста петка: Цеца „грми“ на бикини во плажа – „Како девојче си“

Естрадните уметници по една ипол година пауза полека се вратија на работа и започнаа со своите настапи.

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ неодамна имаше концерт во една дискотека во Црна Гора, а на присутните им приреди ноќ за паметење.

По настапот, таа го искористи убавото, но и слободно време малку да поужива во црногорското крајбрежје.

Меѓутоа, нејзините следбеници, фанови, посебно од посилниот пол уживаа во глетката во неа.

Имено, Ражнатовиќ се соблече во бикини, па го покажа своето раскошно, заносно тело на кое жените и завидуваат, а мажите воздивнуваат.

Имено, пејачката покажа како изгледа кога ќе се расоблече, а своето разголено тело го снимаше од глава до пети.

Со прекрастени нозе, пејачката седи на лежелка, а нејзините фановите ја опсипаа со коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

„Дали е можно оваа бомба да има внука“, „Како девојче си“, „Презгодна“, „Госпоѓа Ражантовиќ најдобри сте“, се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

фото: инстаграм/цеца ражнатовиќ

Останати вести од Радио Милева