Радио Милева
Неочекуван потег

Ѓорѓе Давид излезе на театарската сцена и го покажа задникот (видео)

Ѓорѓе Давид излезе на театарската сцена и го покажа задникот (видео)
фото:ѓорѓе давид/инстаграм

Музичарот и актер Ѓорѓе Давид (56) изненади многумина кога по претставата „Секс бомба“ го покажа задникот, а сликата од сцената со молскавична брзина ја споделуваат на социјалните мрежи.

Марија Вељковиќ, која исто така глуми во претставата, не можеше да ја сокрие насмевката по она што тој го стори, и очигледно Ѓорѓе одлично се забавуваше и самиот објави видео од моментот на својот Инстаграм профил.

фото:принтскрин/инстаграм

Публиката го награди целиот тим со овации, а како изгледаше гореспоменатиот момент можете да погледнете подолу.

Останати вести од Радио Милева