Радио Милева
мегаѕвезда и вистински патриот

Ноле буквално „полуде“: Ова е рекацијата на Ѓоковиќ откако Србија во 90-та минута постигна гол против Португалија (ВИДЕО)

Ноле буквално „полуде“:  Ова е рекацијата на Ѓоковиќ откако Србија во 90-та минута постигна гол против Португалија (ВИДЕО)

Големо изненадување направи Србија, откако како гостин славеше против Португалија со 2:1 во директната пресметка за првото место во групата и пласман на СП во Катар.

Погледнете ја реакцијата на Новак Ѓоковиќ откако Александар Митровиќ го постигна победоносниот гол во 90. минута за Србија.

Ноле буквално „полуде“… од среќа. Погледнете:

Останати вести од Радио Милева