Радио Милева
романтична порака

Ѓани посегна по сопругата на плажа па разменија страстни бакнежи (фото)

Ѓани посегна по сопругата на плажа па разменија страстни бакнежи  (фото)

Фолкерот Радиша Трајковиќ Ѓани ја фати сопругата Слаѓа на плажа па и приреди незаборавно искуство.

Тој отпатува со својата сакана сопруга Слаѓа Трајковиќ на егзотична дестинација, каде решиле да се одморат, но и да направат некоја жешка акција среде плажа.

Имено, Ѓани објави видео на Инстаграм на кое посегна по сопругата, а потоа почнаа да разменуваат жешки бакнежи. Но, вниманието на сите го привлече раката на Џани, која заврши на задникот на Слаѓа, а потоа мораше да и испрати многу романтична порака, за ваква егзебиција на плажа.

 

Фото:Принтскрин/Инстаграм/djanimusic/М.Мијатовиќ

 

Останати вести од Радио Милева