Радио Милева

Ги закопаа „воените секири“ – Се смирија Тејлор Свифт и Кети Пери (видео)

Ги закопаа „воените секири“ – Се смирија Тејлор Свифт и Кети Пери (видео)

Двете поп пејачки, Тејлор Свифт и Кети Пери конечно ги закопаа „воените секири“ и го прекинаа четиригодишното „непријателство“.

На синеќошниот настап Тејлор откри дека се смирила со својата пријателка Пери и покажа дека пејачката и подарила Ловоор венец за победник.

„Ти благодарам Кети, ова многу ми значи“ изјви Тејлор.

Кети Пери и порача на својата пријателка дека е време да стават крај на нивното „непријателство“ и точка на лошите работи кои се случиле меѓу нив.

 

Останати вести од Радио Милева