Радио Милева
„многу скромно“

Ги шокираше сите: Марина Вишковиќ призна колку пари и се потребни за да преживее еден месец (фото)

Ги шокираше сите: Марина Вишковиќ призна колку пари и се потребни за да преживее еден месец (фото)

Пејачката Марина Вишковиќ не крие дека живее на „висока нога“, а нејзината последна изјава во емисијата „Амиџи шоу“ ќе започна „бура“ од коментари на социјалните мрежи.

Вишковиќ во емисијата откри неколку непознати детали за себе.

Ја прашале колку минимално пари  и се потребни со кои може да преживее еден месец, да ги плати сметките, храната и сите други потреби.

Пејачката помислила, а потоа признала:

„Околу 3.000 евра. Навистина, имам инвестиции, се… Повеќе пати сум истакнала дека не знам со парите, не знам колку имам или колку трошам. Неколку илјади евра месечно сигурно“, изјави Марина.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/marina_viskovic_official/Пинк.тв

Останати вести од Радио Милева