Радио Милева

Ги помести границите: Јелена Карлеуша се почести со необичен подарок од 1100 евра

Ги помести границите: Јелена Карлеуша се почести со необичен подарок од 1100 евра

Познатата поп дива и член на жирито „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша е препознатлива по тоа што секогаш имаш оригинален стајлинг и ги поместува модните граници.

Карлеуша слободното време го користи за да оди во шопинг, а на Инстаграм сподели видео од сандалите на „Yves Saint Laurent”, кои на себе имаат долго перје од ној.

Во описот на видеото  пејчката напиша „Конелно“. А цената на овие сандали е околу 1 100 евра.

Finally ??? @ysl

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Останати вести од Радио Милева