Радио Милева
ново деколте

Ги одвои споените силикони: Ива Гргуриќ реши да оди на уште една операција (фото)

Ги одвои споените силикони: Ива Гргуриќ реши да оди на уште една операција (фото)

Ива Гргуриќ неодамна направи поголем број силиконски гради, поради што често беше мета на негативни коментари. Имено, многумина коментираа дека нејзините гради изгледаат споени, па решила да оди на уште една операција.

Гргуриќ сега на Инстаграм се пофали со својата нова бујна биста, а објави и фотографија во бикини.

На Инстаграм таа одговараше на прашањата на своите следбеници и призна дека поторно направи корекција.

-Бидејќи многумина од вас ме прашуваат дали сум ги поправала, ги поправав и сум презадоволна – напишала Ива.

Гргуриќ од влегувањето во Задруга 2, промени речиси сè на себе – оперираше усни, јаболчници, мачкини очи, зголемување на градите… а често објавува слики и видеа од теретаната која не ја напушта, поради што ја донесе линија до совршенство.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Ива Гргуриќ

Останати вести од Радио Милева