Радио Милева
годините се само бројки, дури и на тортата

Ги дуваше роденденските свеќички со својата најголема поддршка – нема да поверувате колку години наполни Рада Манојловиќ (ФОТО)

Ги дуваше роденденските свеќички со својата најголема поддршка – нема да поверувате колку години наполни Рада Манојловиќ (ФОТО)

Пејачката Рада Манојловиќ вчера го прослави својот 36-ти роденден, а пријателите и семејството и приреди несекојдневно изненадување што пејачката го објави на својот Инстаграм профил.

Имено Рада на својот Инстаграм профил се пофали со роденденската торта на која имаше свеќи во форма на бројки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RADA MANOJLOVIC (@radamanojlovic)

-Ви благодарам на сите што ми го разубавивте денот, многу ми значат вашите убави желби и пораки. Ви посакувам многу љубов и среќа, добрите желби со добро секогаш да ви се вратат, напиша пејачката под фотографијата.

Таа свеќичките ги дуваше со сестрата Марија за која секогаш зборува дека и е нејзин соборец.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RADA MANOJLOVIC (@radamanojlovic)

Останати вести од Радио Милева