Лице в Лице
приказна од зад сцената

Га*ето на Теодора Џехверовиќ го протресе Скопје: „Не сакам да ме ставаат во ист кош со поедини ријалити ликови“ (ВИДЕО)

Га*ето на Теодора Џехверовиќ го протресе Скопје: „Не сакам да ме ставаат во ист кош со поедини ријалити ликови“ (ВИДЕО)

Неодамна таа го доби епитетот „кралица на бакшишот“ со оглед на тоа што за само неколку минути заработи огромна сума на пари. Но, пејачката Теа Таировиќ е позната и по својот атрактивен физички изглед за кој често се коментира откако се појави на јавната сцена.

Атрактивната турбо-фолк сензација деновиве настапи во Скопје во дискотеката Централ парк. Атрактивната пејачка го предизвика вниманието со стајлингот и храброста на минусни температури да се појави полу гола, а га*ето и беше повеќе од откриено.

Како изгледаше настапот, како и тоа што кажа сексапилната Џехва, од прв ред забележа објективот на естрадниот магазин Бекстејџ, а вие можете истото да го погледнете во видеото во продожение:

Останати вести од Лице в Лице