Радио Милева
детство

Фотографија од архива: Ќе погодите ли која пејачка е на фотографијата? (фото)

Фотографија од архива: Ќе погодите ли која пејачка е на фотографијата? (фото)

Многу од познатите со своите фотографии од минатото знаат да ги разнежат фановите. Меѓутоа, кога некоја јавна личност ќе објави фотографија од детството, некои не може да ја препознаат.

Така и сега една позната личност се потсети на детските денови и покажа како изгледала некогаш.

Ќе погодите ли за која пејачка се работи?

Имено, станува збор за Љупка Стевиќ. Таа на својот „Инстаграм“ објави фотографија кога имала 4, 5 години. Љупка тогаш изгледала потполно различно од сега.

Инаку, таа претходната година се најде во центарот на вниманието во медиумите кога се појави видео на кое го демолира автомобилот на својот екс партнер Драгиша Симиќ.

Снимките на кои го уништува автомобилот бргу се проширија низ социјалните мрежи, а потоа доби прекршочна пријава и доби забрана за приближување од 30 дена.

фото: принтскрин/инстаграм/љупка стевиќ

Останати вести од Радио Милева