Радио Милева
поза за јатаган...

Фотографиите на српската пејачка направија хаос: „Жена од султана“ гола во постела, интимата прекриена само со перница (ФОТО)

Фотографиите на српската пејачка направија хаос: „Жена од султана“ гола во постела, интимата прекриена само со перница (ФОТО)

Атрактивната пејачка Тијана Милентијевиќ постигна голема популарност благодарение на песната „Жена на султанот“, која е една од најслушаните на балканските простори. Освен со својот глас, Тијана привлекува и со својот изглед и моментално важи за една од најубавите помлади пејачки на нашата естрада.

Денес, Тијана често објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил кои ја разгоруваат машката фантазија.

Така, пред извесно време, пејачката објави фотографии на кои лежи гола во својот кревет, а интимните делови ги покрилаа само со перница.

Мора да признаеме дека со овие фотографии пејачката прилично ја заскокотка фантазијата на сите нејзини следбеници, особено на оние од посилниот пол, кои без размислување би се „фатиле за јатаганот“ заради „Жената на султанот“.

Фото: Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева