Радио Милева

(ФОТО) Жените полудеа: Кемал од „Карасевда“ е пеколно секси во новата фотосесија

(ФОТО) Жените полудеа: Кемал од „Карасевда“ е пеколно секси во новата фотосесија

Познато е дека освен тоа што добива дебели суми од снимањето на турските серии, актерот Бурак Озчивит квалитетно заработува и од работата како модел.

Иако има доста активен актерски живот, тој во ниеден момент не се откажа од кариерата како модел, а пак модната индустрија е неуморна од потребите за неговата појава.

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

На својот Инстаграм профил тој се пофали со нова фотосесија на која носи елегантни костими и изгледа беспрекорно.

Згоден, елегантен, доминантен, полн со шарм –ова е најновото од турскиот заводник Бурак Озчивит или попознат како Кемал или Бали Бег.

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Останати вести од Радио Милева