Вистаграм

(ФОТО) Запознајте ја германската „барбика“: Потрошила илјадници евра на операции, а градите и тежат 4 килограми

(ФОТО) Запознајте ја германската „барбика“: Потрошила илјадници евра на операции, а градите и тежат 4 килограми

Германската старлета Парис Хермс, самопрогласената „прва берлинска барбика“, неодамна беше на трета операција за зголемување на градите.

Сега една нејзина дојка тежи два килограми, што Парис ја прави горда сопственичка на најголемите гради во Германија, Има 27 години и на пластична операција легнала уште на 17 години.

Тогаш ги зголемила усните, а досега на операции потрошила 53 илјади долари и тоа најмногу околу градите.


-Долго сонував за тоа секоја града да ми тежи по два килограми. Кога се разбудив од анестезија, бев пресреќна што си ја исполнив желбата, вели Парис чие мото гласи „Пластично е фантастично“.

Останати вести од Вистаграм