Радио Милева

(ФОТО) Запотена и со видливо сало: Српските медиуми ја „распнаа“ Јелена Карлеуша!

(ФОТО) Запотена и со видливо сало: Српските медиуми ја „распнаа“ Јелена Карлеуша!

Пејачката Јелена Карлеуша не настапуваше за Нова година, но затоа одлучи публиката да ја изненади со концертна реприза.

Настапи во белградскиот клуб „Касино“. Меѓутоа, кога се движеше на сцената српските медиуми и забележаа дека поради вишокот килограми има проблем да се движи на сцената, а во еден момент за малку не и паднала вештачката коса, пишува српски „Блиц“.

Фотографиите кои ги гледате во продолжение се најдоа на споменатиот портал, додека на профилот кај Карлеуша осамнаа средени фотографии каде изгледа како што треба.

 

Milan Ilic / RAS Srbija

Останати вести од Радио Милева