Радио Милева

(ФОТО) За нејзиниот задник во црна танга денес зборуваат сите, а сопственичка е идната бугарска снаа Никол Шерцингер!

(ФОТО) За нејзиниот задник во црна танга денес зборуваат сите, а сопственичка е идната бугарска снаа Никол Шерцингер!

Славната пејачка Никол Шерцингер отсекогаш го привлекувала вниманието со својот изглед и атрактивна појава.

Откако му стана девојка на бугарскиот тенисер Григор Димитров, медиумите во регионот се повеќе и посветуваат внимание на идната бугарска снаа.

Овој пат, секси Никол на својот Инстаграм профил објави фотографија од плажа на која гледа кон морето.

Ништо немаше да биде посебно интересно доколку Никол не беше во танга и нејзиниот совршен задник не беше во центарот на перцепцијата.

#sunsoutbunsout

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on

Останати вести од Радио Милева