Радио Милева

(ФОТО) За неа годините се само број: Татјана Стојановска среде зима го покажа своето тело во костим за капење!

(ФОТО) За неа годините се само број: Татјана Стојановска среде зима го покажа своето тело во костим за капење!

Модниот стилист Александар Билјановски –Дадар, своевремено ја прогласи за најубавата ТВ презентерка на наши простори, а ваквиот ласкав коментар за неа го имаат и многумина од јавноста.

Како за сите нас, така и за Татјана Стојановска времето минува и си ги носи своите убавини, а таа и тоа како знае да ужива во она што и го носи животот.

Татјана квалитетно знае како да ги наполни своите батерии со позитивна енергија и задоволство, со тоа што ужива да патува низ светот и да „пакува“ спомени од многу дестинации.

Деновиве таа на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од патувањето во Куба, па покрај тамошните егзотични убавини, не заобиколи на своите следбеници и пријатели да им покаже неколку кадри од себе додека позира во костим за капење пред морската шир.

Веруваме се сложувате дека за Татјана годините се само број, а како зрее станува дама за пример на своето време.

фото:instagram/tatjana stojanovska

Останати вести од Радио Милева