Радио Милева

(ФОТО) Вредна домаќинка: Вака Северина го украси домот!

(ФОТО) Вредна домаќинка: Вака Северина го украси домот!

Како и сите останати, така и пејачката Северина Којиќ го украси својот дом во новогодишен амбинет, а празничната магија ја натера на сите да им го покаже на социјалната мрежа Инстаграм.

Луксузно декорирана трпеза и богата елка која стои во дневниот простор кој изгледа совршено.

Ова е првпат Севе да открие дел од приватноста и домот каде живее со сопругот Игор и својот син Александар.

Мама била доста вредна и инспирирана за декорација, која ги собра сите пофалби од големиот број обожаватели кои го видоа нејзиното дело.

Вака изгледа во домот на Севе и Игор:

Останати вести од Радио Милева