Радио Милева

(ФОТО) Вистинска убавица: Ова е девојката со која Омер беше во врска пред Гупсе!

(ФОТО) Вистинска убавица: Ова е девојката со која Омер беше во врска пред Гупсе!

Ако некој успева повеќе од холивудска ѕвезда да ја зачува приватноста, тоа е актерот Бариш Ардуч, кој го запознавме по улогата на Омер во хит комедијата „Вљубениот ерген“.

Ардуч веќе неколку години е во врска во актерката Гупсе Озај, а се друго останато за неговиот љубовен живот се крие во тајност.

Сепак, Гупсе не е единствената во неговиот живот, а според фотографиите на социјалните мрежи, може да се заклучи дека тој имал многу поинаков вкус за жени.

Како што сведочат фотографиите, неговата поранешна е многу убава и секси бринета, со која бил во врска многу кратко време. Ардуч вели дека преферира моногамија, а сака што побрзо да има и деца.

Изминатото лето не се случи венчавката со Гупсе, а дали годинава и официјално ќе станат сопружници, останува да видиме.

Останати вести од Радио Милева