Радио Милева

(ФОТО) Викторија Бекам го славеше 44-от роденден, а сите гледаа само во нејзиното и лицето на Дејвид!

(ФОТО) Викторија Бекам го славеше 44-от роденден, а сите гледаа само во нејзиното и лицето на Дејвид!

Викторија Бекам во Лос Анџелес со своето семејство го прослави 44-от роденден, а најмногу коментари привлекоа црвените лица на Викторија и нејзиниот сопруг Дејвид.

Викторија прво се пофали со роденденската торта која ја доби од децата, а потоа целото семејство заминаа на семејна вечера.

Британските таблоиди на шега констатираат дека сопружниците поминале долго време под калифорниското сонце.

Останати вести од Радио Милева