Радио Милева

(ФОТО) Викторија Бекам е мисирка, а тоа го докажа на дело!

(ФОТО) Викторија Бекам е мисирка, а тоа го докажа на дело!

Викторија Бекам ја изненади јавноста со својата постапка за Денот на благодарноста.

Како и сите американски семејства и тие го слават празникот, а пак дамата во семејството реши да облече костим.

Бекамица секогаш е стокмена од глава до пети, но сега облече костим како мисирка, седна на под и позираше да го овековечи денот.

-Среќен ден на Благодарноста, напиша таа во описот, а фановите останаа шокирани од „мисирката“ во семејството Бекам.

Останати вести од Радио Милева