Радио Милева

ФОТО: Викториа Лоба ужива во летниот одмор: Пејачката објави идилични фотографии

ФОТО: Викториа Лоба ужива во летниот одмор: Пејачката објави идилични фотографии

Нашата позната пејачка, Викториа Лоба на својот инстаграм – профил објави прекрасни фотографии од летниот одмор.

Овие тропски денови Викториа ги поминува разладувајќи се во Егејското море во друштво на нејзиниот партнер и нејзиното преслатко куче од расата померанец по име Мила.

Мила и Лоба уживаа под сончевите зраци, звукот на брановите и прекрасната храна во прекрасните таверни заедно со Ѓорѓи.

Под летниот албум кој пејачката го сподели на социјалните мрежи со своите фанови, Лоба само накратко напиша:

– (a)mare, стои во описот на фотографиите.

Останати вести од Радио Милева