Радио Милева
без срам

Уште ова го немавме видено од неа: Јелена Карлеуша се појави “топлес“ на настап во дискотека (ФОТО)

Уште ова го немавме видено од неа: Јелена Карлеуша се појави “топлес“ на настап во дискотека (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша која во моментов преживува тежок период од животот поради разводот со својот долгогодишен партнер Душко Тошиќ со кого има две деца, не престанува да ги изненадува своите фанови.

Имено Карлеуша долгото топло лето лето го најави уште првиот ден од својот одмор во Турција, од каде објавуаше навистина „жешки“ фотографии на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Откако го заврши својот одмор, таа веднаш се фати за работа и уште првиот ден откако се врати имаше настап во една дискотека.

На овој настап Карлеуша повторно изгледаше секси и провокативно, а на себе носеше маичка на која беа испринтани голи женски гради, па пејачката изгледаше како да е топлес.

Дали овие отпринтаните ви се допаѓаат повеќе од нејзините, останува самите да одлучите! Се разбира, доколку имате можност да споредите!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

ФОТО: Инстаграм/Jelena Karleusha

Останати вести од Радио Милева