Радио Милева

(ФОТО) Убиствено деколте: Поради селфито на Дара Бубамара мажите заборавија на Нова година!

(ФОТО) Убиствено деколте: Поради селфито на Дара Бубамара мажите заборавија на Нова година!

Доаѓањето на Новата година, пред се српските пејачки го сфатија како ден за разголување и провокација.

Па така, на социјалните мрежи врие од жешки фотографии на кои српската естрада квалитетно се потруди да им го помести умот на следбениците од посилниот пол.

Општо познато е дека Дара Бубамара спаѓа меѓу едните со најбујни гради, кои и за најлудата ноќ ги стави во прв план.

Дара најпрвин објави фотографија од страница во еден магазин каде позира во црвено танга бикини како секси Баба Мразица, а подоцна го претстави и новогодишниот стајлинг кој предизвика лавина коментари.

Кога Дара честита Нова година, мажите дури и забораваат кој ден е.

Останати вести од Радио Милева