Радио Милева

(ФОТО) Тој фотографира, а таа среде поле позира: Девојката на Спејко најпровокативна досега – гола, боса и жестока!

(ФОТО) Тој фотографира, а таа среде поле позира: Девојката на Спејко најпровокативна досега – гола, боса и жестока!

Најследената македонска љубовна двојка на социјалните мрежи Дарко-Спејко и Љупка Митрова, повторно е во фокусот на вниманието на јавноста.

Откако судбината ги спои, двајцата се поврзани како со папочна врвца, како да се залепени еден за друг…

Провокацијата е нераздвоен дел од секојдневието на блогерката, а овој пат се реши да направи нова фотосесија, поразлична од сите претходни.

Имено, Дарко и Љупка се упатија кон Кокино, а бидејќи на ум имаа да направат ултра жестока фотосесија на која Љупка ќе позира речиси гола, решија да бидат сами, тој да фотографира, а таа да позира.

‘You are not a bad person for the ways you tried to kill your sadness…’ ?

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on


Облечена само во бело здолниште со висок шлиц, боса и пеколно жестока, таа позираше низ зеленилото во природа, мотивирана од саканиот, а пак тој импресиониран од глетката.

Што било следно на агендата во природа, знаат тие самите, но очигледно дека она што Љупка го понуди пред објективот, на Спејко не му пречеше да се сподели јавно.

Останати вести од Радио Милева