Радио Милева

(ФОТО) Таа е прогласена за најубава Србинка, а нејзините голи фотографии го обиколија светот!

(ФОТО) Таа е прогласена за најубава Србинка, а нејзините голи фотографии го обиколија светот!

Се попознатата манекенка Бојана Крсмановиќ, повторно ги мами воздишките на посилниот пол, а нејзините последни фотографии на кои позира без облека, покренаа лавина коментари.

Евидентно е дека Бојана никогаш не изгледала подобро.

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on


За неа не е чудно да позира без облека, а веќе неколкупати истакна дека е горда на своите бујни гради.

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

Нејзините последни објави ги распаметија мажите, а сигурно многу малку би и нашле забелешка на оваа српска убавица.

Останати вести од Радио Милева