Радио Милева
ти си ќерко татин син

ФОТО: Сопругот на Јелена Томашевиќ споделил прекрасна фотографија со ќерката Нина

ФОТО: Сопругот на Јелена Томашевиќ споделил прекрасна фотографија со ќерката Нина

Тие се еден од најомилените парови во нашиот регион, а во брак се цела деценија.

Круна на нивната љубовна приказна е ќерката Нина.

Иван Босиљчиќ и Јелена Томашевиќ со својата миленичка моментално се во Грција, а една од прекрасните фотографии која ја споделиле со своите фанови е онаа на која Иван и неговата ќерка шетаат низ плажата држејќи се за раце.

„Се двоумам да ти напишам песна, ти си уште толку мала, а не е шега да си дете. Голем свету, биди ѝ пријател, Земи ја во круг, во круг… Како Алиса во земјата на чудата. Љ. Ластиќ“, напишал актерот во описот на фотографијата.

Инаку, парот дава сè од себе за да ја заштити Нина од вниманието на медиумите со цел да ѝ овозможи нормално детство без експонирање во јавност, а одвреме навреме споделуваат заеднички фотографии.

Останати вести од Радио Милева