Радио Милева

(ФОТО) Со облините ги помина од Ким Кардашијан до Коко Ти: Пејачката облече безобразен костим од кој покажа баш сè!

(ФОТО) Со облините ги помина од Ким Кардашијан до Коко Ти: Пејачката облече безобразен костим од кој покажа баш сè!

Од американската раперка Ники Минаж може да се очекува баш се.

Од екстравагантни до оскудни комбинации се нејзиниот избор со кои постојано привлекува внимание, а овој пат тоа баш и тргна од рака.

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

На едно случување пејачката се појави во минијатурен костим кој лични на долна облека, а не на гардероба за во јавност. Во таквиот костим бујните гради беа повеќе откриени одошто покриени, колковите дојдоа до израз, а најинтимниот дел беше едвај покриен.


-Се уште паѓаат вилици по мене, напиша Ники.

Јасно е дека сака да биде забележана, но очигледно и тоа како и успева со години наназад.

Останати вести од Радио Милева